NELER YAPIYORUZ?

HİZMETLERİMİZ

Sizin için yapabileceklerimiz

AÇIK HAVA REKLAMCILIĞI

Tabela, Totem, CNC Kesim, Araç Kaplama, İç-Dış Mekan Baskı, Vinil Germe
Işıklı Tabela, İstediğiniz Ölçüler de Totem, Özel Projelerinize CNC Kesim, Araç Kaplama, İç-Dış Mekan Baskı, Vinil Germe gibi geniş çözüm yelpazemizle siz değerli müşterilerimiz özel hizmetler sunuyoruz.

ORGANİZE MATBAACILIK

Dergi, Broşür, Katalog, Insert, Bülten
Tanıtım ve reklam çalışmalarınızda  kullanacağınız tüm ürünlerden ve her türlü basılı promosyon malzemesine uzanan geniş ürün yelpazesiyle müşterilerimize özel çözümler sunuyoruz.

DİJİTAL BASKI

Tabaka, Uv, Matbaa ve Rulo Baskılar, Lazer Kesim ve Kazıma
Sıvama kapaklar, spiralli işler, katalog, broşür, kartvizit, değişken verili dökümanlar, eğitim dökümanları, organizasyonlarda kullanılan materyaller ve daha bir çok üründe dijital baskıdan yararlanabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Sosyal medyanın gücü sanal dünyada adını duyurmak isteyen işletmeler için önemi gün geçtikçe katlanarak artmaktadır. Sosyal medya hesaplarınızı etkin şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

WEB TASARIM

Web yazılım yani kodlama web sayfasının temelini oluşturur. Bunun için iyi kodlanması gerekir. Güncel yazılım teknikleri kullanarak web sitenizin daha hızlı, saldırılara karşı daha güvenli ve Google gibi arama motorlarında daha itibarlı olmasını sağlıyoruz.

FOTOĞRAF STÜDYOSU

Ürünlerinizin profesyonel stüdyo ortamında, profesyonel ekibimiz tarafından çekilmesi firmanıza ve markanıza değer katacaktır.