KURUMSAL

Hakkımızda

Neden Biz ?

Firmamız 1999 Yılında Gür Ajans adı altında reklam sektörüne girmiştir. Yeni Marmara Gazetesi adında Bursa’nın Gürsu ilçesine ait haftalık gazete çıkararak ajans hizmetleriyle birlikte yerel basında isminin yer almasını sağlamıştır. 2006 yılından bu yana, Firmamız Açık Hava Reklamcılığını “Yiğit Reklam” olarak, matbaa hizmetlerinide “Yiğit Ofset” markası adı altında sunmaktadır.

null

VİZYONUMUZ

Her adımımız ileriye yönelik oldu! Zorlu pazar şartlarında kaybedilen her dakikanın markanıza verebileceği zararı bilerek çalıştık. Sihir yapmadık! Sihirli değnek yerine elimizdeki kalemlerle sihirli ve yaratıcı fikirler çıkardık

Asla kimseyi kandırmadık! Pazar Araştırmasını ve analizini iyi yaparak marlkanızın ve müşterilerinizin yerini tespit edip ihtiyaçlarını çıkardık. Bu ihtiyaçlara göre pazarlama stratejisi geliştirdik. Hiçbir zaman karamsar olmadık!

null

MİSYONUMUZ

Markanızın pazarlama stratejisini oluştururken, yaratıcılığımızı sınırlamadan izlenecek yolu belirledik. Hep destek olduk! Yükünüzü paylaşarak hayatınızı kolaylaştırmak için çalıştık.

Hiç bir şey için olmaz demedik! Marka veya ürününüzün pazarlama stratejisini oluştururken istekleriniz doğrultusunda uygun stratejiler geliştirdik.

TARİHÇEMİZ

1999’dan Bu Yana…

Değişen pazar koşullarında istek ve önerilerinize ılımlı yaklaşarak, pazarlama stratejisiyle örtüşen fikirler sunuyoruz. Reklam sektörüne yönelik kariyer planlarınızı hayata geçiriyoruz.

1999
Başlangıç

Firmamız 1999 Yılında Gür Ajans adı altında reklam sektörüne girmiştir.

2000
Yeni Marmara Gazetesi

Yeni Marmara Gazetesi adında Bursa’nın Gürsu ilçesine ait haftalık gazete çıkararak ajans hizmetleriyle birlikte yerel basında isminin yer almasını sağlamıştır.

2002
Yiğit Reklam

İlerleyen süreçte kendini yenileyen firmamız, 2002 yılında “Yiğit Reklam” olarak isim değişikliğine gitmiştir. Değişen teknolojiye de ayak uydurarak kendi bünyesinde Dijital Baskı Hizmeti vermeye başlamıştır.

2006
Yiğit Ofset

2006 yılından bu yana, Firmamız Açık Hava Reklamcılığını “Yiğit Reklam” olarak, matbaa hizmetlerinide “Yiğit Ofset” markası adı altında sunmaktadır.